Prodej prostorného bytu 4+1 s balkonem, dvougaráží a komorou, Praha 9 - Černý Most, REZERVOVÁNO

Anderleho 8, 19800, Praha
4 790 000

Nabízíme velmi prakticky řešený, tichý a slunný byt 4+1 v družstevním vlastnictví. Má velikou vstupní halu, ze které vedou samostatné vchody do jednotlivých místností. Disponuje dvěma koupelnami a dvěma WC. Dům sice zatím nemá výtah, ale hned vedle vchodu je v nájmu obrovská garáž s možností parkování dvou aut za sebou. Oproti naprosté většině nově postavených bytů budete mít kam bezpečně odložit nejen auta, ale i kola, lyže, kočárky. Vše, co byste stejně v bytě mít ani nechtěli. A navíc, pár schodů denně Vám jistě doporučí každý lékař a Vaše zdraví Vám bude za ně nakonec vděčné.
Co dalšího Vám můžeme nabídnout?
- vnitřní plocha bytu 92,67m2.
- velký balkon (+ dalších 6,96m2).
- prostornou komoru ve stejném patře (+ dalších 4,94m2). Nevěřili byste, kolik pojme věcí.
- převod nájmu obrovské dvougaráže (+ dalších 28m2), kam se kromě aut vejde i domácí dílna, kola, kočárky, lyže atd..
- park a rybník hned před domem.
- ideální poloha ve 3. nadzemním podlaží.
- 2 koupelny, 2 WC.
- samostatné vstupy do všech místností zajistí všem členům domácnosti dostatek soukromí.
- zdarma bytové zařízení.
- cena 4.790.000,-Kč, nesplacená část anuity méně než 3.500.000,- Kč. Anuitu je možné převzít. Financování hypotékou možné se zástavou jiné nemovitosti.
- cena zahrnuje veškeré poplatky za právní servis, bezpečnou úschovu peněz, provizi RK.

Popis lokality:
Byt je umístěn ve velmi oblíbené lokalitě Prahy. Výhodami Černého Mostu jsou jak ruch tepajícího, moderního velkoměsta, tak klid přírody. Najdete zde veškerou občanskou vybavenost. Školky, školy, lékařskou péči, síť všech obchodů a služeb v pochozí vzdálenosti. Potřebujete větší nákupy? Za 6 minut autem dojedete do jednoho z největších obchodních domů v republice, do OC Černý Most, za 7 minut budete v Ikea. Není nutné zde vypisovat všechny dostupné obchody v okolí. Na Čerňáku zkrátka najdete vše, co budete k běžnému životu potřebovat. Pokud nechcete čekat na autobus, který Vás k metru doveze, dojdete za 9 minut klidné chůze pěšky na stanici metra Rajská zahrada. Za dalších 18 minut cesty metrem jste na Václaváku.
Opravdu klidné a krásné prostředí, v rozsáhlé ploše zeleně, hned vedle místního Centrálního parku a rybníku Aloisov. Věřili byste, že s platným rybářským lístkem si v Praze skočíte ulovit čerstvého kapra nebo amura k večeři? Ano. A máte to jen přes ulici! Kdo nerybaří, určitě ocení klidnou procházku s možností pozorovat ptáky i různé živočichy. Necelý kilometr od domu najdete přírodní park Klánovice-Čihadla, jehož součástí je i Kyjský rybník, kde se můžete v létě koupat a v zimě bruslit. Spokojeni budu jistě nejen cyklisté a běžci, ale i ti, kdo chtějí jen v klidu relaxovat.
Přilehlý biokoridor „Centrální park“ je jedna z rekreačních a odpočinkových ploch na území sídliště Černý Most. V parku je několik dětských hřišť a vedou jím pěší trasy. Do konce roku 2025 se bude provádět jeho revitalizace, jejímž cílem je park ještě více přiblížit přáním a potřebám místních obyvatel.

Zobrazit více Skrýt popis

fullname:
Realitní kancelář KOTULA - logo Na Perštýně 342/1, 110 00,
Praha 1 – Staré Město
http://www.kotula.cz