Prodej stavebního pozemku, Řitka, Praha - západ
Prodej stavebního pozemku, Řitka, Praha - západ
Prodej stavebního pozemku, Řitka, Praha - západ
Prodej stavebního pozemku, Řitka, Praha - západ
Prodej stavebního pozemku, Řitka, Praha - západ

Prodej stavebního pozemku, Řitka, Praha - západ, REZERVOVÁNO

Pod Pražskou, 25203, Řitka
5 600 000

Hledáte pozemek pro stavbu rodinného domu, který na dosah Prahy? Pak vám představujeme tento rohový pozemek v Řitce, Praha -západ. Pozemek s výměrou 804m2 je situovaný vedle rodinného domu na adrese Pod Pražskou 261, Řitka. Samostatný pozemek vznikl oddělením zahrady od tohoto rodinného domu.
Přístupová cesta k pozemku je obecní. Dle územně plánovací informace je možné postavit rodinný dům o max. dvou bytech, dvou podlažích (přízemí a podkroví), s výškou nepřesahující okolní zástavbu, možnost zastavitelnosti je až 25% plochy pozemku, koeficient plochy zeleně je min. 0,65. Kapacita sítí k pozemku (vodovod, kanalizace, elektřina, plyn) je dostatečná, je však potřeba vybudovat přípojky. Rodinný dům je možné postavit ve jihovýchodní části pozemku (ulice Pod Pražskou), v severozápadní části pozemku (ulice Dvorská) je veden obecní vodovod (není v provozu a do budoucna se nepočítá s jeho uvedením do provozu).
Na kraji Prahy je málo tak sympatických lokalit jako je Řitka. Zaběhat si, s dětmi, na procházku, vyvenčit pejska nebo na kolo můžete vyrazit do Přírodního parku Hřebeny, který máte doslova pár minut od domu. Přírodní park plynule přechází až do Brdských lesů, tedy prostoru pro aktivní odpočinek budete mít víc než dost. Přímo v Řitce pak je mateřská škola, potraviny, restaurace, pošta a sportoviště . A zároveň máte díky blízké MHD jednoduché spojení do Prahy - pár minut pěší je zastávka autobusu s dojezdem na stanici metra B Smíchovské nádraží za 24 minut. Pokud cestujete autem, tak se na Smíchov dostanete do 20ti minut.
Tento stavební pozemek si můžete koupit za 5.600.000,- Kč a je to cena vč. provize, právního servisu, bezpečné úschovy a všech poplatků. Koupi lze financovat jednoduše hypotékou. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací a prohlídku.

Zobrazit více Skrýt popis

Ing. Daniel Kotula
Ing. Daniel Kotula +420 739 343 871 daniel@kotula.cz
email: lname:
Realitní kancelář KOTULA - logo Na Perštýně 342/1, 110 00,
Praha 1 – Staré Město
http://www.kotula.cz