Hledáte prostory v dobré lokalitě pro své podnikání? Pak je pro Vás ideální tato nabídka dlouhodobého pronájmu přímo od majitele na frekventovaném místě. Adresa Na Zlíchově 260/35, 15200 Praha 5 - Hlubočepy se nachází 350m od tramvajové zastávky Lihovar, následně jednu zastávku na metro a vlak Smíchovské nádraží. Díky strategickému umístění můžete rychle vybudovat svojí klientelu.
Prostor je situován v přízemí budovy s okny a samostatným vchodem z ulice. Navíc je zde také ještě prostorná zahrada 693m2, na které je několik malých staveb. Součástí pronájmu je i cca 130m2 parkovací plochy před objektem. Také je zde horní patro, kde se budují tři bytové jednotky se samostatným vchodem z ulice, po jejich dokončení budou i tyto prostory k dispozici a nájemci obchodních prostor budou přednostně nabídnuty. Je to příležitost pro růst podnikání, nebo jako zázemí a ubytování.
Cena nájmu je 60.000,- Kč/měsíc + elektřina, plyn, voda, odpady. Počáteční cena nájmu bude z počátku výrazně snizena a to na dobu cca 1 roku vzhledem k vnitrim upravam.
Kauce je stanovena ve výši dvou měsíčních nájmů. Při podpisu nájemní smlouvy zaplacení kauce a převod dodávek energií, vody a odpadů. Pro více informací nebo prohlídku mě neváhejte kontaktovat.
| Cena | |
|---|---|
| Celková cena | 60 000 Kč / měsíc |
| Informace o nabídce | |
| Příslušenství | Parkování |
| Plocha | Plocha užitná 263 m2 Plocha zahrady 693 m2 |
| Energetická náročnost | Nehospodárná, 264/2020 Sb. |
Napsat makléři