Rodinný dům pro spokojený život
Rodinný dům pro spokojený život
Rodinný dům pro spokojený život

Rodinný dům pro spokojený život

Ke Stromečkům, 25301, Hostivice
29 950 000

Hledáte moderní rodinný dům v Praze v lukrativní a klidné lokalitě? Pak Vás zaujme tento rodinný dům o dispozicích 6+1, který je situován v klidné rezidenční části Hostivic. V domě si budete užívat kromě praktické dispozice, kterou můžete i dále přizpůsobit Vašim potřebám, také slunečnou a tichou atmosféru a orientaci na všechny světové strany.
Srdce domu tvoří prostorný obývací pokoj (50m2) s orientací do rozlehlé zahrady na severozápad a kuchyň s orientací do poklidné ulice na jihovýchod. Kuchyň (15m2) je navržena tak, abyste z ní měli co nejlepší přehled o dění v domě, to znamená, že je zajištěn výhled do zahrady, do obývacího pokoje i na ulici. Ke kuchyni patří také spíž na potraviny. Z centrální haly je přístup do obývacího pokoje a dalších místností v přízemí: do ložnice s vlastní koupelnou s wc, do pracovny, další koupelny a technické místnosti.
V 1. patře jsou další tři pokoje a třetí koupelna s vanou, sprchovým koutem a dvěma umyvadly. Pokoje v 1. patře mají přístup na terasu, která po obvodu obepíná dům. Topení a ohřev vody jsou řešeny tepelným čerpadlem. V domě je podlahové vytápění, příprava na krb a umístění solárních kolektorů na střechu.
Dům je promyšlen tak aby ho bylo možné jednoduše rozdělit na 3 bytové jednotky – dvě v přízemí a třetí v patře.
Dům je bytelně postaven na pilotech v hloubce 8m a nosná konstrukce je ze železobetonového skeletu, máte tak zaručenou naprostou kvalitu stavby a vysokou životnost.
Zahrada je orientována na severozápad do klidu a do soukromí nezastavitelné plochy zeleně směrem k potoku. Na zahradě je také vybudována příprava na bazén.
Dům je zabezpečen kamerovým systémem.
Strategická poloha domu Vám ušetří čas - jen 5 minut pěší je zastávka autobusu s dojezdem do centra Prahy za 15 minut, na Pražský okruh se dostanete autem za pouhých 5 minut a na letiště za 10 minut.
V místě také najdete kvalitní občanskou vybavenost - mateřskou, základní školu, uměleckou školu i gymnázium, stejně tak potřebné obchody, služby a dobré restaurace. Lékařskou péči získáte v hostivické poliklinice u sv. Jakuba.
Chvíle relaxace můžete trávit v 112ha velké přírodní oblasti hostivických rybníků, která je jen pár minut od domu, nebo si kousek popojet na Křivoklátsko.
Nabídková cena je 29.950.000,- Kč a je to cena vč. provize a všech nákladů na převod. Koupě se dá jednoduše financovat hypotékou. Vzhledem k lokalitě, dispozicím a standardu se jedná o ideální dům pro spokojené rodinné bydlení. Pro kompletní informace, fotodokumentaci, virtuální prohlídku a domluvení se na prohlídce mě prosím kontaktujte na tel 739 343 871 nebo emailu daniel@kotula.cz. Těším se na viděnou.

Zobrazit více Skrýt popis

Ing. Daniel Kotula
Ing. Daniel Kotula +420 739 343 871 daniel@kotula.cz
fullname: email: lname:
Realitní kancelář KOTULA - logo Na Perštýně 342/1, 110 00,
Praha 1 – Staré Město
http://www.kotula.cz
Poloha zadaná inzerátem je ulice